KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7449048
nr 744 9048
Akvarell
John McDougal, landskap med hus, signerad -1893, motivets mått: 20x30
Utrop:
800 kr
Såld:
750 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:34:43
300 kr
350 kr
700 kr